Iwona Byra - Olejki eteryczne i masaż Raindrop Technique.

Nazywam się

Iwona Byra

Mieszkam w Beskidzie Śląskim, w Bielsku-Białej w otoczeniu pięknych gór. Mam kochającego męża Zbyszka, dwoje dzieci: Bruna i Blankę, konie: A’Diarado, Romeo, Power of Gold oraz adoptowaną kotkę Neskę. Piszę również o zwierzętach, bo to członkowie naszej olejkowej rodziny:)

Mam bzika na punkcie aromaterapii. To cudowny świat zapachów i ogromnej mocy terapeutycznej. Gdy odkryłam olejki eteryczne Young Living, mój dom szybko zamienił się w oazę wellness i wykluczyłam z niego toksyczną chemię.

Po jakimś czasie zaczęłam budować społeczność i biznes z Young Living. Okazało się, że te czyste olejki eteryczne nie tylko zapewniają zdrowie i dobre samopoczucie, ale także poczucie bezpieczeństwa finansowego. To wszystko mogę łączyć z życiem rodzinnym.

Aromaterapia zmieniła moje życie

Jestem założycielką społeczności Przebudzenie do natury z olejkami YL, w której uczę jak używać olejków eterycznych w prosty i niezwykle przyjemny sposób. Jestem przewodnikiem dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie na lepsze: zdrowe, bogate i inspirujące.

W mojej Przestrzeni Olejkowej w Bielsku-Białej prowadzę spotkania nt. aromaterapii i zdrowego stylu życia.

W mojej społeczności są osoby z różnych części Polski, a także świata bo dzisiejsza technologia umożliwia nam kontakt i często czujemy się jakbyśmy od lat znały się osobiście.

Bez względu na to,
ile kilometrów nas dzieli
otrzymasz moje wsparcie.

Jeśli nie możemy spotkać się osobiście to zapewniam Cię, że po naszych spotkaniach online, obie będziemy się czuły jakbyśmy znały się od dawna.

A kto wie … może przyjdzie czas na spotkanie offline.

Kilkanaście lat temu, gdy po raz pierwszy zostałam Mamą, odkryłam, że życie blisko natury jest tym co prowadzi do dobrostanu ciała, duszy i umysłu.

Iwona Byra - Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne

Wtedy, zupełnie jeszcze hobbystycznie, zaczęłam zgłębiać naturalne terapie i metody poprawy jakości życia.

Ze wszystkich naturalnych metod to aromaterapia jest najbliższa mojemu sercu. Olejki eteryczne mają pozytywny wpływ na KAŻDY aspekt życia. Potęga zapachu i właściwości terapeutyczne składników fitochemicznych olejków wprowadziły mnie i moją rodzinę na zupełnie inny poziom życia – życia w zdrowiu i radości. Okazało się, że wellness, na który trzeba mieć czas, stał się naszą codziennością. Olejki nie wymagają dodatkowego czasu.

Gdy moje hobby przerodziło się w pasję dołączyłam do Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, podjęłam naukę w szkole naturoterapii i nadal zgłębiam wiedzę o olejkach ze specjalistycznych książek i badań naukowych.

W miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia, przekonałam się, że w aromaterapii nie ma miejsca na kompromis co do jakości olejków eterycznych.

W wolnej chwili ...

Praktykuje jogę, pranajamę, medytuję zawsze w towarzystwie olejków eterycznych.

Właściwie to towarzyszą mi one w całym życiu, przez całą dobę: począwszy od gotowania, wychowywania dzieci, opiece nad naszymi końmi, prowadzenia domu, wspomagania swojego umysłu podczas pracy, aż po relaksującą, wieczorną kąpiel i zdrowy sen.

Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną: opiekując się naszymi końmi i jeżdżąc: konno, na rowerze, zimą na nartach, a latem pływając na deskach. Uwielbiam czytać książki. Interesuje mnie rozwój osobisty. Stale rozwijam moją pasję do terapii naturalnych, aby służyć Ci pomocą.

Zapraszam Cię na mojego bloga

Dołącz do mnie już dziś!

Kliknij przycisk „DOŁĄCZ DO MNIE”, aby założyć konto na stronie Young Living i dołączyć do mojej społeczności „Przebudzenie do natury”.

Konto członkowskie oznacza, że otrzymasz 24% zniżki od cen detalicznych i wiele innych możliwości. Nie ma żadnych opłat członkowskich, ani zobowiązań do zakupów.

Otrzymam powiadomienie, gdy tylko założysz konto i skontaktuję się z Tobą, aby wprowadzić Cię w nasz olejkowy świat.

Aby dokonać szybkiej rejestracji, po kliknięciu na przycisk „DOŁĄCZ DO MNIE” zjedź na dół strony i pod zapytaniem:

Czy chcesz zarejestrować się do programu Essential Rewards i otrzymywać darmowe produkty?

Kliknij NIE, następnie kliknij kontynuuj bez zestawu startowego.

Na drugiej stronie rejestracji upewnij się proszę, że w rubrykach:

  • Numer identyfikacyjny mojego sponsora
  • Numer identyfikacyjny osoby polecającej

pojawia się mój numer 12555213

Ps. Jeśli masz ochotę to możesz już na samym początku wybrać swój zestaw, ale jest to wybór opcjonalny.

Otulam zapachem,

Iwona Byra

Umów się na bezpłatną konsultację

Jeśli nie możemy spotkać się osobiście to zapewniam Cię, że po naszych spotkaniach online, obie będziemy się czuły jakbyśmy znały się od dawna.

"ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OLEJKÓW ETERYCZNYCH"

w bielsku-białej

10 lipca 2021r. świętujemy Międzynarodowy Dzień Olejków Eterycznych to dzień, w którym dzielimy się pasją do aromaterapii.

Podpowiem Ci jak w zabieganym życiu zadbać o swój dobrostan, aby czuć się spokojnie, pięknie i zdrowo.

Program spotkania:

16.00-16.50 – Twoja kosmetyczka, apteczka i wsparcie emocji w jednym, czyli od czego zacząć olejkowy styl życia

17.00-17.30 – Nowe olejki i promocje w Young Living 

17.40-18.10 – Olejkowy rytuał na dobry dzień

18.20-19.00 – Wellness & Business – dziel się swoją pasją

Olejkowy styl życia to istne Przebudzenie do Natury. 

Miejsce spotkania:

Plac Wolności 9/14

(kamienica Alior Bank)

43-300 Bielsko-Biała

tel. 602111111