Dziękuje!

Bardzo się cieszę, że zapisałaś się do mojego newslettera! Tak jak obiecałam, eBook olejkowy możesz pobrać klikając TUTAJ.

Dzięki temu eBookowi zobaczysz jak dużą dawkę wiedzy przekazuję co miesiąc mojej społeczności olejkowej w Young & Living.

Ebook, który już za chwilę pobierzesz dotyczy promocji majowej na gratisowe olejki i produkty w YL. Nawet jeśli jeszcze nie poznałaś olejków Young & Living, lub nie robisz zakupów pozwalających uzyskać te produkty – to nic nie szkodzi.

W tym eBooku znajdziesz ciekawe porady jak używać i czerpać z właściwości tak popularnych olejków jak olejek z pomarańczy i z cyprysu.

Dowiesz się skąd ten niebieski kolor w olejku Blue Tansy czyli z wrotyczu. Na samym początku eBooka znajdziesz dwie bardzo, ale to baaardzo proste receptury (różniące się tylko jednym składnikiem) na kremy do ciała. Możesz je potraktować jako bazy i dodawać do nich takie olejki, na jakie akurat masz ochotę lub jakich potrzebujesz.

Ostatnio moja przyjaciółka zabrała taki krem z kompozycją olejków JOY na masaż i zobacz co mi napisała po tym masażu:

Chciałam żebyś wiedziała, że cieszę się, że dołączyłaś do grona Kobiet, które chcą świadomie żyć i czerpać z Natury.

Wierzę, że każda z nas to potrafi i ma to głęboko w sobie zapisane, a ja pomogę Ci to odkryć, bo sama przeszłam tę drogę. Kiedyś żyłam w pędzie, oderwana od natury. Wszystko zmieniło się, gdy po raz pierwszy zostałam Mamą, a było to prawie 13 lat temu.

Zaczęłam poszukiwania naturalnych metod aby żyć zdrowo, spokojnie i radośnie. Ze wszystkich naturalnych metod, najbardziej urzekła mnie aromaterapia i w tym się specjalizuję. Moc roślin i moc zapachu są ogromne. I tym będę się z Tobą dzieliła.

Właśnie dlatego powstaje mój olejkowy blog. Gdy tylko będzie gotowy to od razu dam Ci znać.

Otulam Cię zapachem!

Iwona

Ps. Jeśli jesteś mężczyzną, to możesz czuć się zaskoczony żeńską formą newslettera (oraz eBooka), ale to nie jest błąd.

Moje usługi kieruję do kobiet i to właśnie kobiety stanowią 95% mojej społeczności, dlatego zwracam się w formie żeńskiej. Mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz 🙂 i też zaczniesz czerpać radość i przyjemność z olejków eterycznych.

"ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OLEJKÓW ETERYCZNYCH"

w bielsku-białej

10 lipca 2021r. świętujemy Międzynarodowy Dzień Olejków Eterycznych to dzień, w którym dzielimy się pasją do aromaterapii.

Podpowiem Ci jak w zabieganym życiu zadbać o swój dobrostan, aby czuć się spokojnie, pięknie i zdrowo.

Program spotkania:

16.00-16.50 – Twoja kosmetyczka, apteczka i wsparcie emocji w jednym, czyli od czego zacząć olejkowy styl życia

17.00-17.30 – Nowe olejki i promocje w Young Living 

17.40-18.10 – Olejkowy rytuał na dobry dzień

18.20-19.00 – Wellness & Business – dziel się swoją pasją

Olejkowy styl życia to istne Przebudzenie do Natury. 

Miejsce spotkania:

Plac Wolności 9/14

(kamienica Alior Bank)

43-300 Bielsko-Biała

tel. 602111111