Dlaczego Young Living?

Od olejków eterycznych oczekujemy pełnej mocy natury, która wesprze nasze zdrowie, samopoczucie i w ogóle zmieni nasze życie na lepsze.

Aby tak się działo to olejek eteryczny powinien zawierać wszystkie substancje aktywne pochodzenia roślinnego.

Olejki eteryczne Young Living wyróżniają się na rynku olejków eterycznych jakością i czystością. Każda buteleczka olejku eterycznego Young Living to kilkaset składników niosących dobrostan i wsparcie dla naszego zdrowia.

Najwyższa jakość to było to, co mnie przekonało do używania olejków Young Living, a to co mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczyło, to kompozycje olejków eterycznych.

Gdy olejki działają w harmonii, połączone razem w jednej buteleczce, to ich działanie daje spektakularne efekty. Kompozycje Young Living to rezultat wielu lat badań i praktycznych doświadczeń. Mamy gotowe do użytku kompozycje na różne potrzeby ciała i duszy.

Young Living Essential Oils to firma rodzinna z 25-letnią historią działalności. Gary Young współzałożyciel firmy spędził 35 lat, zgłębiając korzyści olejków eterycznych, oraz dopracowując do perfekcji ich pozyskiwanie. Nazywany współczesnym pionierem, Gary był częściowo wynalazcą, a częściowo historykiem. Pragnął odkryć na nowo pradawne praktyki, oraz korzyści ziół, roślin i drzew, o których zapomniał współczesny świat. Jego badania zaprowadziły go do najdalszych zakątków globu, aby dowiedzieć się więcej o mocy, którą skrywa matka natura.

To jedyna firma, która tworzy wyłącznie olejki o najwyższej jakości, pozyskiwane z własnych farm oraz gospodarstw partnerskich i od dostawców, którzy spełniają standardy. To jest autorski program Young Living o nazwie Sead to Seal®.

Żadna inna firma nie jest właścicielem farm ani destylarni.

Czystość olejków Young Living gwarantowana jest poprzez sprawdzone badania i dokładne monitorowanie – od uprawy, zbiorów i destylacji, aż do przelewania do butelek.

Firma Young Living ​​zainwestowała środki finansowe we własne farmy. Uprawia, dba i pielęgnuje rośliny, drzewa i krzewy w sposób zupełnie naturalny, bez korzystania ze sztucznych i toksycznych środków do upraw. A następnie destyluje, testuje i butelkuje olejki, które docierają wprost do naszych drzwi.

Jeśli na jakimkolwiek etapie procesu produkcyjnego coś nie spełnia standardów, Young Living pozbywa się tego i zaczyna od nowa.  Z tego powodu nasze ulubione olejki czasami kończą się na stanie … i cieszę się z tego!  Ponieważ uwielbiam kupować olejki eteryczne od firmy, która nie produkuje syntetycznych olejków w laboratorium aby zarobić, tylko czeka, aż rośliny wyrosną i dopóki partia nie będzie idealna.

Aromaterapię pokochałam lata temu. Czytając tematyczne książki, ucząc się na kursach aromaterapeutycznych wiedziałam, że aby skorzystać z mocy olejków eterycznych nie można pozwolić sobie na kompromis co do ich jakości. Tylko te najczystsze olejki mają zachowane wszystkie substancje aktywne, którymi są różne związki chemiczne, m.in: estry, aldehydy, ketony, fenole, tlenki i inne. 

Olejki eteryczne mają w sobie składniki chemiczne naturalnego pochodzenia. Aby uzyskać pełne korzyści z danego olejku należy go uprawiać, zbierać i destylować we właściwy sposób, w przeciwnym razie olejek nie przyniesie nam korzyści. Olejek wytworzony syntetycznie w laboratorium najprawdopodobniej zaszkodzi.

Zobaczmy to na przykładzie olejku eterycznego z cyprysu. Olejek eteryczny z cyprysu (cypress) ma 280 znanych składników chemicznych.  Jeśli cyprys jest destylowany przez 20 godzin, to olejek będzie zawierał tylko 20 z 280 składników.  Jeśli jest destylowany przez 26 godzin, nie uzyska się żadnego ze składników.  Większość olejków cyprysowych na rynku jest destylowana przez 3,5 godziny, z roślin niewiadomego pochodzenia, tzn. bez monitorowanej uprawy.

Young Living uzyskuje wszystkie 280 składników chemicznych z cyprysu, ponieważ  proces hodowli i zbioru rośliny jest ściśle przestrzegany, a roślina jest poddana destylacji z wykorzystaniem sprzętów najwyższej jakości, w odpowiedniej temperaturze i czasie 24 godzin, bo to jest właśnie ten właściwy czas destylacji cyprysu.

Jeśli chcemy skorzystać z mocy składników zawartych w cyprysie i uzyskać należyte efekty, to olejek cyprysowy musi mieć wszystkie 280 składników. Nie mniej, nie więcej.

Do pozyskiwania czystych, prawdziwych olejków eterycznych jest potrzebna ogromna wiedza, doświadczenie, oraz pasja.

Proces Seed to Seal®  jest niezrównany.  Każdy krok: od sadzenia do butelkowania jest kontrolowany i poddawany rygorystycznym standardom.

Więcej możesz przeczytać tutaj: https://www.youngliving.com/pl_PL/discover/seed-to-seal

Dołącz do mnie już dziś!

Kliknij przycisk „DOŁĄCZ DO MNIE”, aby założyć konto na stronie Young Living i dołączyć do mojej społeczności „Przebudzenie do natury”.

Konto członkowskie oznacza, że otrzymasz 24% zniżki od cen detalicznych i wiele innych możliwości. Nie ma żadnych opłat członkowskich, ani zobowiązań do zakupów.

Otrzymam powiadomienie, gdy tylko założysz konto i skontaktuję się z Tobą, aby wprowadzić Cię w nasz olejkowy świat.

Aby dokonać szybkiej rejestracji, po kliknięciu na przycisk „DOŁĄCZ DO MNIE” zjedź na dół strony i pod zapytaniem:

Czy chcesz zarejestrować się do programu Essential Rewards i otrzymywać darmowe produkty?

Kliknij NIE, następnie kliknij kontynuuj bez zestawu startowego.

Na drugiej stronie rejestracji upewnij się proszę, że w rubrykach:

  • Numer identyfikacyjny mojego sponsora
  • Numer identyfikacyjny osoby polecającej

pojawia się mój numer 12555213

Ps. Jeśli masz ochotę to możesz już na samym początku wybrać swój zestaw, ale jest to wybór opcjonalny.

Otulam zapachem,

Iwona Byra

"ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OLEJKÓW ETERYCZNYCH"

w bielsku-białej

10 lipca 2021r. świętujemy Międzynarodowy Dzień Olejków Eterycznych to dzień, w którym dzielimy się pasją do aromaterapii.

Podpowiem Ci jak w zabieganym życiu zadbać o swój dobrostan, aby czuć się spokojnie, pięknie i zdrowo.

Program spotkania:

16.00-16.50 – Twoja kosmetyczka, apteczka i wsparcie emocji w jednym, czyli od czego zacząć olejkowy styl życia

17.00-17.30 – Nowe olejki i promocje w Young Living 

17.40-18.10 – Olejkowy rytuał na dobry dzień

18.20-19.00 – Wellness & Business – dziel się swoją pasją

Olejkowy styl życia to istne Przebudzenie do Natury. 

Miejsce spotkania:

Plac Wolności 9/14

(kamienica Alior Bank)

43-300 Bielsko-Biała

tel. 602111111